Вересень — місяць обізнаності про рак крові і дитячий рак. Тому спільно з @ubmdr ми підготували благодійну пробіжку.
Що буде:
▫️Збираємось на поштовій площі о 9.10. За бажанням та можливістю одягай червоний елемент🎒👠💄 одягу або бери червону стрічку🧣, щоб ми привернули увагу до цієї події.
▫️Починаємо з невеличкої промови про важливість та нюанси донорства кісткового мозку від @katiaprykhodko та вашого донату. Після цього розминка та готуємось бігти.
▫️Біг починається десь о 9:30, буде 3 маршрути на 10,6 та 3 км для різних рівнів підготовки, біжимо з пейсом 6:00–6:30
▫️Коли всі закінчать бігти, буде можливість записатися у потенційні донори та отримати шкарпеточки від Додосокс за це. А також буде розіграш призів від UBMDR серед тих, хто задонатив.
▫️Після всіх цих добрих справ ідемо снідати разом.
Всіх чекаємо, це важливо!