💚 Дніпро, оголошую спецпроект - книжковий клуб за першою частиною бестселеру від Марини Ніцель «Темний спадок. Братство». У прекрасній атмосфері, разом з авторкою ЗІ СПОЙЛЕРАМИ обговоримо книгу, поговоримо про слов’янську міфологію і вирішимо Дем’ян чи Демид!
Зустріч відбудеться:
🗓️ 18 квітня о 12:00
(Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 46, заклад Double Decker)
Модерує зустріч Діма Катеруша, організатор книжкового клубу Соковиті сторінки
Зустріч є безкоштовною, але кількість місць — обмежена. Лише 8 людей!
Просимо звернути увагу, оскільки захід — безкоштовний, просимо придбати у закладу, в якому ми будемо напій - таким чином віддячити їх за місце для обговорення прекрасної книги!