Забронювали пʼять столів в Кий Пул Холі — дружньому більярдному барчику на Подолі, який знаходиться на Верхньому Валу, 18.
Це все щоби провести з кайфом час зі свідомими спортиками та нарешті навчитися забивати в американський пул, не важку гру з великими лузами.
На місці рандомно поділимося на 10 команд (в кожній по дві людини) та з кожною новою
грою будемо мінятися командами. Так, щоби всім було весело ❤️🩹
По приходу на вас чекатиме холодне крафтове пивко Underwood. А також в просторі є кухня, де ви зможете зробити замовлення вже власноруч.
Після гри 3 найкращі команди (6 людей) отримають подарунки з унікальним похідним мерчем фонду.
За деталями приходьте в інстаграм @sa__vika.
Після реєстрації вам прийде посилання з оплатою заходу. До зустрічі!✨