21 березня знайомимось із бійцями, які боролися з Росією ще задовго до 2014 року. Після розпаду СРСР ічкерійці пройшли дві війни за незалежність. Наразі Чеченський Добровольчий Батальйон імені Шейха Мансура — один із найстаріших іноземних добровольчих підрозділів у складі Сил оборони України.
Підрозділ сформувався у жовтні 2014 року в Данії. Його військовослужбовці брали участь у боях за Широкине. З початком повномасштабного вторгнення бійці обороняли Київ, билися за Бахмут і досі продовжують роботу на декількох напрямках фронту.
Робимо цю зустріч, щоб розповісти більше про іноземців, які беруть участь в українському спротиві.
📍 Коли: 21 березня | 13:00.
📍 Де: Київ, мілітарний простір «Гальт» (з міркувань безпеки адресу повідомимо після реєстрації).
Вхід — донат від 500 гривень на потреби батальйону за посиланням https://send.monobank.ua/jar/XX9kvJpmu або на місці.