У 1990-х українські добровольці воювали в Чечні проти російських окупантів. Вони розуміли: якщо не зупинити імперію там, війна рано чи пізно прийде і в Україну.
Серед них був Олег Беркут — командир підрозділу УНА-УНСО «Вікінг». Він загинув у бою в Грозному 7 березня 1996 року, але його історія залишилась частиною спільної боротьби проти загарбників.
Запрошуємо вас на поминальний вечір, аби згадати Олега Беркута та його побратимів.
📍 13 березня | 18:30.
📍 Київ, мілітарний простір «Гальт» (адресу повідомимо після реєстрації).